| Baiatulanonim14 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa slabesc.
Am 14 ani, 1, 62 si 55kg cum pot slăbi cât mai repede? Nu imi spuneti de diete ca stiu

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La anii tăi, NU e cazul

| Mirel4412 a răspuns:

Nu exista o formula de slabit rapid si usor. Daca stii ce dieta trebuie sa tii, atunci pe langa faci si sport.

| maraveamere a răspuns:

Eu zic că greutatea ta este bună și nu cred că trebuie
să îți faci griji dar asta e doar părerea mea. Dacă totuși vrei sa scapi de câteva kilograme trebuie să faci sport cât mai mult sau sa iti micsorezi porția de mâncare. Nu sunt eu medic nutritionist deci nu iti pot oferii cele mai bune sfaturi.
Sper ca te-am ajutat big grin