| Bionicle a întrebat:

Hei,voi ce stiti despre ochelarii de ciclism? Eu vreau sa imi cumpar o pereche de ochelari ciclism,dar cu lentile transparente, in care sa mi se vada ochii.Sunt cu mai multe culori sau numai galben? Sau cum se numesc aia in care ni se vad ochii?

1 răspuns:
| DrScheming a răspuns:

De ce ai vrea sa iti vezi ochii? Eu nu stiu de nici-o asemenea pereche.Da, sunt si de mai multe culori, insa sunt facuti in asa fel incat sa vezi exact ca si cum nu ai purta nimic (eventual pentru soare). Ochelarii de ciclism sunt pentru a proteja ochii de vant, probabil cred ca tu cauti altceva de fapt happy