| UrsuletzChoocolatiu a întrebat:

Hei.Vreau să mă apuc de niște exerciții pentru mărirea fundului...(el arăta bine dar vreau si mai bine) Daca fac dublu sau triplu pe zi pot cauza la ceva? Fundaa :X

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vrei sa ai fundul mare de revelion?

| LePotato a răspuns:

Ce dublu sau triplu?

| greyhound a răspuns:

Da, se numeste suprantrenament si te epuizezi fizic si inca mai mult psihic. Da' pune, draguta, o poza sa ne putem forma o ideehappy

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Dublu sau triplu pe zi il poti face cu silicon. Daca vrei totusi ceva natural fa genoflexiuni si flexeaza cate un picior in spate pana ajunge la o pozitie verticala.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Iti recomand sa intri pe youtube si sa cauti canalul totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist roman explica pana in cel mai mic detaliu antrenamentele si dietele. Acolo vei gasi tot ce ai nevoie pentru tine