| Anonimusdesteptu a întrebat:

Hei!
vreau sa stiu si eu ce sporturi practica fetele

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Fetele practică 99% din sporturi. Cred că o întrebare mai bună ar fi "ce sporturi NU practică fetele". Este o listă mult mai scurtă.

| UserulAnonim a răspuns:

De ce o intrebare care trezeste atat de multe stereotipuri? O fata ar trebui sa fie libera sa aleaga orice sport isi doreste. Desi sexul feminin este observat mai adesea in sporturi precum handball, tennis sau volei, nu inseamna ca fotbal sau wrestling ar fi de condamnat. Important este sa iti placa si asta e tot ceea ce conteaza.

| JustAGirl333 a răspuns:

Oricare.
Nu se mai face discriminare.
Cele mai practicate sporturi de fete: dans, volei, aerobic, in general sporturi mai puțin obositoare.

| AleTheKiller666 a răspuns:

Pai, pe principiu fetele practica HandBall, Volei, Dansuri si karate-majoritatea stilurilor.Dar exista nenumarate excepti.Football feminin, Basket, DodgeBall. Sper ca te-am ajutat invreun fel.