| zalex98 a întrebat:

HeiihappyAm 13 ani si am o inaltime de 1, 64m. Vreau sa ma apuc de un sport.Imi puteti spune voi un sport care nu ma inalta? DAU fundita! App vreau sa stiu daca bascketul inalta si daca fotbalul e potrivit pentru fete.

Răspuns Câştigător
| AlinPlaya a răspuns:

Hei. Baschetul inalta si te dezvolta frumos, voleiul, handbalul la fel. Chiar si tenisul te inalta. Eu sunt antrenor de baschet, daca doresti te astept la antrenamente. big grin

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Bhai.eu am aceeasi problema.si am luat arginina...un produs pe care il gasesti pe www.redis.ro acolo la aminoacizi. ..si chiar a mers.si e un produs natural

| Biu90 a răspuns:

Da, bascketul te inalta, iar despre fotbal ce sa zic... Nu prea ai pe unde sa faci de performantasad. De ce nu incerci volei sau tenis? Bafta!

| just27smile a răspuns:

Din cate stiu bascketul inalta ...si legat de forbal n-am nici o idee... poti incerca inotul, dansul sportiv, tennis

Bafta!winking