| alexalexa2000 a întrebat:

Heii.Mâine mă duc la pilates. Vroiam să știu dacă este bun la ceva, adică dacă întărește mușchii sau scapi de celulită.Dau fundă ^^!

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

E bun, consumi calorii si iti intaresti masa musculara. Dar nu te astepta la rezultate imediate trebuie sa practici cateva luni sa se vada rezultatele.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

De ajutat o să te ajute puțin dar să nu te aștepți la ceva exageratwinking oricum e bine că e duci o să îți întărești muschii.