| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy
Cum pot sa fac cariera in MMA-UFC?
DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| rhino50 a răspuns:

In general la aceste sporturi copii merg de pe la 12 ani deoarece au nevoie de un minim de rezistenta la efort si forta.
La 16 ani e cam tarziu daca nu esti un talent innascuthappy Poti sa incerci dar trebuie sa fii foarte serios, sa gasesti un antrenor bun.

2 răspunsuri:
| uclcosmyn a răspuns:

Te duci la antrenamente, motivatie de fier si vezi ca parintii sa fie de acord asta in cazul in care o sa vii cu ochii umflati acasa si sa ai bani pentru echipament...repet motivatie vointa bani si ringul e al tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru uclcosmyn):

Exsita o varsta anume ( sa nu fie prea tarziu ) am 16 ani?
Pot sa mai fac cariera?