| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy
Imi puteti da exemple de fotbalisti care s-au apucat de fotbal la
14 - 15 ani chiar si mai tarziu si au ajuns sa joace la cluburi mai mari de fotbal happy

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Despre Gica Popescu era vorba, cred ca la vreo 18 ani. Exista destule cazuri, in toate sporturile. Daca aveam si 18-19, ma apucam.

| CrapuVideoBlogger a răspuns:

Dacă nu mă înșel chiar Gică Hagi s-a apucat de fotbal la 16 ani.

| anonim_4396 explică (pentru CrapuVideoBlogger):

Te inseli happy Hagi joaca fotbal de la varsta de 10 ani happy

| CrapuVideoBlogger a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa o fi, nu te contrazic