| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy
La ce varsta e bine sa te apuci de box ca sa poti face performanta?
Care e varsta minima si care e varsta maxima pentru a te apuca de box?
Multumesc mult happy
DAU FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| LimonadaBaa a răspuns:

Varsta minima ar fi 9-10 ani, iar varsta maxima 14-15 ani.Ai mai pus o intrebare asemanatoare.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Minima ar fi 6 ani, iar maxima, poti oricand, nu toti isi doresc asta de mici!

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Eastwood):

El a intrebat varsta la care se poate apuca de box pentru a face performanta, iar tu ii zic oricand? Atunci hai sa ne apucam toti la 20 de ani de box si sa facem performanta, nu?

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Eastwood):

Varsta minima ar fi 9-10 ani, iar varsta maxima 14-15 ani.Ai mai pus o intrebare asemanatoare.