| MissUnkown2 a întrebat:

Stie cineva niste exercitii intense pentru abdomen? Am incercat o gramada de chestii si nu fac febra musculara de la ele. Vreau ceva intens, de la care sa fac febra musculara. Un site, un link de la o poza, ceva... Funda! kisskiss

Răspuns Câştigător
| DeeaAndra a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search Uite-te la videoclipurile alea si incearca sa faci si tu in acelasi timp...Si trebuie sa faci de cat mai multe ori

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Incearca L-sit

Cat poti sa stai? Poti 10 secunde?

| MissUnkown2 explică (pentru Cosmin86):

Adica sa stau lipita de perete? Pot un minut.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MissUnkown2):

Nu.

Asta e L-sit :
http://media-cache-ak0.pinimg.com/......4a419d.jpg

Fa-l direct pe podea, e mai usor cu 2 gantere/bari.

| MissUnkown2 explică (pentru Cosmin86):

Daca reusesc sa stau 2 secunde e bine... Aualeu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MissUnkown2):

Incearca si zi cat poti. Eu am stat maxim 25 de secunde.

Fa 6 serii, si la fiecare stai cat poti. Asa o sa faci febra la abdomen big grin

| MissUnkown2 explică (pentru Cosmin86):

Tocmai ti-am spus ca de abia stau 2 secunde. Dar fara gantere sau asa ceva... Nu am gantere. Pot improviza cu ceva?

| Cosmin86 a răspuns (pentru MissUnkown2):

Da, 2 bari, manere de scaun, etc.

| MissUnkown2 explică (pentru Cosmin86):

Pot sa stau 10 sec daca ma chinui...

| Cosmin86 a răspuns (pentru MissUnkown2):

Pai asta e ideea, sa te chinui big grin

Trebuie cu timpul sa ajungi sa stai 1 minut, apoi treci la nivelul urmator ( in care misti picioarele din pozitia aia, gen bicicleta, le departezi le apropii, etc. )