| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU!
Azi am fost pentru prima oara la Kangoo Jumps si a fost foarte faaain.
Dar am intarziat si nu am stiut ce ghete mi se potrivesc asa ca am incercat cateva de pe acolo pana am gasit unele pe marimea mea ...numai ca nu m-am simtit prea comod in ele...erau unele galbene si unele portocalii. Cele care le-am ales eu erau galbene si erau marimea 'M'. Care e diferenta dintre cele portocalii si cele galbene?
Am inteles ca aceste ghete sunt pe marimi si greutate ...eu am 58 de kg si port 38-39.
Deci eu ce marime trebuie sa imi iau la ghete si ce culoare? thinking
Dau FUNDA! :*

10 răspunsuri:
| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Bravo felicitari da-mi fundalaughing mai du-te

| anonimaaa01 a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Nu s-a tastat tot nu stiu de ce nu a aparut tot. straight face
Apropo vezi sa nu te sufoci de la atata ras!

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru anonimaaa01):

Vezi sa nu iti cada suncile de la atata kango

| anonimaaa01 a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

HAHAHa buna gluma
.
NU O MAI FACE!

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru anonimaaa01):

M-ai

| BoomBoomPow a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Bravo pentru corectare! Ai demonstrat cat de bun esti la gramatica! laughing)) -.- Pune mana pe carte inainte sa corectezi pe cineva.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru BoomBoomPow):

Tu te bagi in seama asa aiurea mereulaughing? am mai multe carti citite decat iesirile tale din casa pe vara aceasta

| BoomBoomPow a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Si aparent ma si cunosti laughing Super!

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru BoomBoomPow):

La ce compotament de grota ai sigur nu ai iesit din casa ma

| BoomBoomPow a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Ai vorbit cumva despre tine? Pentru ca tu esti singurul nesimtit de pe aici. Hai injura-ma ca te-am facut asa. Pace!