| Fabian6666 a întrebat:

Hello,am 16 ani si am niste probleme cu spatele(scolioza) am fost la doctor si mi-a recomandat sa fac sala pe langa alte lucruri. Si daca se poate aș vrea sa stiu si eu care sunt exercitiile care m-ar ajuta sa scap de aceasta problema? Am 16 ani

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai exercitiile de spate, row, high pulley, pullover, pulup, dar si de piept: benchpress, fly, cablefly, inclined benchpress si altele. Cunosc pe cineva care are probleme cu spatele si i s-au mai diminuat de la sala.

Răspuns utilizator avertizat
| Raul757 a răspuns:

*Înoți cu el
Firar sa fie de autocorector