| Kary_5797 a întrebat:

Hello! Am facut genuflexiuni..cam 120 in 2 zile, apoi am facut o pauza de o saptamana si acum daca fac ma dor f tare oasele si nu ma pot ridica. ce s-a intamplat?confused

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Febra musculara, pe liber e foarte greu sa faci vreo intindere sau luxatie.

Asteapta cateva zile ca o sa treaca singura, nu apela la "leacuri" sau aspirine, trece fara sa-i faci nimic.

Nu-ti lucra deloc picioarele in aceasta perioada.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai facut febra musculara, nu trebuia sa faci pauza aia de o saptamana, o sa ti treaca in cateva zile

| Cosmin86 a răspuns:

Ai facut genuflexiuni pe liber sau cu greutate ( haltera pe umeri )?

| Kary_5797 explică (pentru Cosmin86):

Pe liber

| Cosmin86 a răspuns (pentru Kary_5797):

Febra musculara, pe liber e foarte greu sa faci vreo intindere sau luxatie.

Asteapta cateva zile ca o sa treaca singura, nu apela la "leacuri" sau aspirine, trece fara sa-i faci nimic.

Nu-ti lucra deloc picioarele in aceasta perioada.

| SirAndi a răspuns:

Febra musculara...

| RoByTzU123 a răspuns:

Ai o Febra Musculara!