| Voiculouise a întrebat:

Hello, TPU! Am vazut recent la teleshopping un aparat fitness, Ab Generator. Merita sa il cumpar? Da rezultate? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alexia26 a răspuns:

Da rezultate bune. Dar, sa nu-ti inchipui ca te urci pe el si in 5 minute si-a facut treaba. Trebuie si multa vointa din partea ta. Fratele meu a gasit pareri aici http://unbutic.ro/ab-generator-pret-ieftin-si-pareri/ l-a luat si e multumit de el.

4 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

E bine sa faci mai multe tipuri de exercitii, plus o dieta sanatoasa pentru a obtine rezultate.

| tintareco a răspuns:

Dă rezultate asociat cu cca. o oră de pedalat pe bicicletă. Scuteşte de febră musculară., şi altele.Adică,prin pedalare, tot corpul face un antrenament general în privinţa distribuţiei armonioase a efortului.

| Mandala53 a răspuns:

Nu mai bine te apuci sa practici un sport sau sa faci sala ajuta mai mult decat un rahat de aparat minune parerea meawinking

| Voiculouise explică (pentru Mandala53):

Voiam initial sa merg la sala, dar timpul nu imi permite.