| RoBeRTin321 a întrebat:

Hello TPU! Vreau sa stiu si eu cea mai buna metoda de facut muschi la biceps? Am niste gantere de 5 kilograme,si nu vreau sa fac tractiuni, ca nu am unde..Si am doar 14 ani si nu am pe aici o sala de sport..Decii,astept raspunsuri! Dau funda :*

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca poti, vezi excertiti cu gantere
http://www.culturism.ro/vedete/antrenament-cu-gantere-pentru-acasa.html

baga si flotarii, ridicari la bara

| RoBeRTin321 explică (pentru RAY):

Eu daca fac flotari nu am aer, nu stiu cum sa explic... Vreo idee de ce?

| RAY a răspuns (pentru RoBeRTin321):

Te sufoci sau cum?

| RoBeRTin321 explică (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru RoBeRTin321):

Du-te la doctor nu-i normal

| RoBeRTin321 explică (pentru RAY):

Pai am polipi, crezi ca de la asta e? Eu cand ma culc, ma culc gura deschisa.

| RAY a răspuns (pentru RoBeRTin321):

Nu stiu man, dar nu-i normal asa ceva

| AnKuXor a răspuns:

Dureaza mai mult asa.