| Mariaaaaa02 a întrebat:

Help! vreau sa ma ingras in picioare!
Am fost la sala luni bune,pentru a-mi tonifia muschi, totul ok,dar eu vreau sa ma ingras in picioare, si nu reusesc.Mananc destul,eu nu prea mananc paine. sport,miscare fac,dar nimic,am luat vitamine etc nimic,ce as putea manca, face sa ma ingras in picioare?

Răspuns Câştigător
| andr3y999 a răspuns:

Nu o sa poti sa iti dezvolti masa musculara sau grasimea corporala doar pe picioare. insa pentru a defini existenta amsa musculara fa multe exercitii pentru picioarewinking (genoflexiuni, intinderi ) si restul...cauta tutoriale

| Mariaaaaa02 explică (pentru andr3y999):

Multumesc,fac geno cate 40-50 in fiecare seara, cu si fara greutati de 2 kg sad

| andr3y999 a răspuns (pentru Mariaaaaa02):

Mananca bine, carne fibre de origine animala si vegetala si o sa vezi rezultate dupa un timp! incearca si cu alergari usoare pe loc sau pe o anumita distanta

3 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Mananca seara paine