| Fuck14 a întrebat:

Hey, am 14 ani si vreau sa am fundul si sanii mai mari, dar fara sa pun grasime pe burta, şi daca as reusi, in cat timp aş avea rezultate?

Răspuns Câştigător
| AlexandruInu a răspuns:

Pentru fese iti pot spune eu exercitii( acestea se fac la sala, dar daca poti folosi si alte obiecte...)
1. Deadlifts
2.T-bar bent Over Row
3. Începe exerciţiul fiind culcată pe spate, braţele sunt pe lângă corp. Ridică bazinul de la podea, sprijinindu-te în talpa unui singur picior, celălalt picior fiind extins paralel solului.
Din această poziţie ridică piciorul extins din poziţia paralelă în cea perpendiculară podelei. După care revino în poziţia iniţială şi începe exerciţiul schimbând piciorul.
Repetă exerciţiul cu fiecare picior de 30 de ori. Această mişcare antrenează muşchii fesieri – porţiunea inferioară.
4.Rotunjiri frumoase
5.Ridicari ale bazinului
6. Flexii pentru muschii glutei
7.Genoflexiuni
Astea sunt doar pentru fese. Cauta pe net sa vezi cum trebuie sa le executi. Iar sanii...dar ai de abia 14 ani pana la 18 o sa te tot dezvolti asteapta.

7 răspunsuri:
| VikaVeisa a răspuns:

Fa exercitii timp de o luna vei vedea rexultatul

| SERIALS a răspuns (pentru AlexandruInu):

Si eu vreau la fese

| Violleta2022 a răspuns:

Toate vin cu varsta!
La 14 ani abia ti se dezvolta corpul si nu poti sa faci implanturi.
Sanii se dezvolta hormonal, fundul se dezvolta ereditar, cu ce ai mostenit de la parinti.

| Fuck14 explică (pentru AlexandruInu):

Am fost anorexica si am avut un corp dezvoltat, dar acum aş vrea sa am de toate fara sa pun grasime pe burta

| Fuck14 explică (pentru Violleta2022):

Am avut un corp dezvoltat, dar am fost anorexica, aş vrea acum sa am iar corpul pe care l-am avut fara sa pun grasime pe burta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fuck14):

Cu hrana sanatoasa, regulata si sport, vei avea un corp de indiviat.

| AlexandruInu a răspuns (pentru SERIALS):

Executa exercitiile acelea