| anonim_4396 a întrebat:

Hey,credeti ca la 15 ani e prea târziu pentru a ma apuca de echitatie de performanta?

6 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

NU
daca, calul nu are nimic impotriva (nu esti gras(a) CAT O BATOZA) big grin

| Dalmore a răspuns:

Nu.

| TheGentleman a răspuns:

Nu e prea târziu, caii sunt animale mari, deci trebuie o persoană mai mare, adolescentă sau adultă. Nu o să vezi la echitații copii de 10-12 ani călare pe cai

| sunt0anonima a răspuns:

Nu e prea târziu daca ești pregatita da te pui pe treaba, dar cauta un loc in care se primesc si persoane peste 12 ani(la inot de ex nu ai boie sa incepi daca ai peste 12 sau 11 ani)
Succes

| Ișaax a răspuns:

Niciodată nu-i prea târziu!
Eu m-am apucat de pian la 21 de ani!
Succes?

| SuveranulAndrei10011 a răspuns:

Nu,nici o data nu e prea târziu pentru a începe un sport de performanța, trebuie doar sa ai încredere în tine și poți realiza orice îți propui.