| Elizasweet a întrebat:

Hey salut. Am o intrebare catre fete. Cine stie exerctii cu adevarat EFECTIVE pe care mi le-ati putea recomanda? Ar fi de dorit sa fie din propria experienta ci nu din cele auzite. Si rog sa mentionati in cat timp ati avut rezultate.
Daca cunoasteti, imi puteti da va rog cateva linkuri sau site-uri?
Mai mentionez sa fie EFECTIVE!
Multumesc.

1 răspuns:
| SilviaPunct a răspuns:

Ai mai jos un link catre un antrenament pe care daca poti sa-l faci pe tot din prima inseamna ca esti tare. :) Poti alterna cu alte antrenamente in functie de zi. In principiu rezultatele se vad dupa MIN o luna de antrenament.
https://www.youtube.com/watch?v=_Zem0_qsDg0&t=1896s