| XnameX a întrebat:

Hey stie cineva daca kelly kelly mai e in WWE acum in 2013 si daca da unde? mai lupta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În 28 septembrie 2012 a plecat din WWE, iar în 4 decembrie 2012 a apărut pentru prima dată într-un circuit independent, NEW(NorthEast Wrestling).

| XnameX explică (pentru anonim_4396):

Si unde as putea sa il vad?

| anonim_4396 a răspuns (pentru XnameX):

Nu prea ai unde. NEW-ul e mai mult locul în care stau starurile WWE pe tuşă, sau sunt trecute acolo atâta timp cât se ocupă de antrenamente serioase(cred). Probabil va reveni curând în WWE, sau cine ştie, TNA, ROH, etc. Atunci vei avea ocazia de a o urmări, până atunci, trebuie să aştepţi.

3 răspunsuri:
| ionutzwk a răspuns:

Nu cred, a luat o pauza pentru o perioada nedeterminata.