| Inimioara145 a întrebat:

Hey! Stiti niste solutii pentru picioare pre subtiri? Unele fete isi doresc piciore de fotomodel, dar eu nu! Consider ca le am prea subtiri! Am incercat cu genoflexiuni (pentru a lucra muschii ), dar nu mi se pare ca ar "da roade"! Alte solutii? FUNDA cel mai eficient!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact aceeasi problema am si eu. Sala consider ca este cea mai potrivita.

| JohnnyBi a răspuns:

Muschii cresc in ani de zile. ai incercat geno si tu 1 luna si hopa. repede la concluzii?