| Gabriel180401 a întrebat:

Hey!

Sunt baiat, am 14 ani, 168 si 70kg.
Intrebarea mea este daca eu facand 200 de abdomene pe zi + 20 de minute pe bicicleta si tinand un regim sanatos dupa cate luni ar aparea rezultatele?
Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| PrimulPas a răspuns:

Acum depinde de corpul tau si de ce rezultate aștepți. Daca vrei sa fi Brad Pitt atunci ai de lucru serios. In orice caz adaugă su câteva flotări la abdomenele alea, riști sa ai pătrățele mâini de guma.

2 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

Poate. dar eu zic sa mai si urci scari si sa alergi vreo 2ore.

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Incearca sa faci abdomene flotari si genoflexiuni ( chiar daca tu iti doresti doar patratele ) Apuca-te de un sport sau macar alearga 1 ora ( stiu ca e greu in Romania dar incearca
Iti urez bafta! Rezultatele vor apare dupa vreo 2-3 luni dar te vei face bine dupa vreo 5-6 luni! Eu am respecatat ce e aici si toata lumea ma intreaba daca fac sala ( inclusiv profesorii )
Si nu uita de inaclzire! Un prieten si-a rupt un tendon sau ceva de genul pentru nu si-a facut incalzirea