| Roby669 a întrebat:

Am 14 ani jumate. Azi ma duc sa imi cumpar 2 gantere de 3kg ( stiu..sunt leguma) si as vrea si eu un program de antrenament in special pentru brate: biceps, deltoid, antebrat, triceps. Daca puteti, ar fi indicat si ceva pentru picioare sau spate. (sper sa nu raman mic daca fac pentru spate).

9 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Ia niste anabolizante si faci exercitii cu frigideru, sigur nu o sa ramai mic.

| Roby669 explică (pentru bogz):

Eu am cerut un program de antrenament, nu steroizi. :\
te-as raporta, dar nu ma lasa. straight face

| bogz a răspuns (pentru Roby669):

HA ha uratule slab!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru bogz):

Fetito calmeaza-te

| bogz a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Cui mortii matii ii spui fetita. Poate ies prin monitor si-ti *** una.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru bogz):

Ia zii fortosule cu cate kg faci u la biceps? 20?laughing

| Goldenboy97 a răspuns (pentru bogz):

Bai copilule, nu crezi ca esti cam tupeist?

| bogz a răspuns (pentru Goldenboy97):

Ia uimeste-ma cate kg de muschi de porc ai?

| florynmondialul a răspuns:

Lasa dracu ganterele alea de 3kg si fa tractiuni si flotari si exercitii cu greutatea corpului pana o sa poti sa mergi la sala ca sa poti sa faci cu adevarat muschi!