| MariaMaria006 a întrebat:

am proba la gimnastica si nu ma pot ridica din pod, cum pot invata sa ma ridic din pod in cat mai scurt timp

Răspuns Câştigător
| viperra a răspuns:

Hei,ia doi prieteni/prietene si spune-le sa te tina din spate cat esti jos si sa te ajute cate putin.Incearca sa faci exercitii cu mainile(ridica greutati)pentru muschi.Dar in principiu, roaga pe cineva sa te tina cate putin.Succes! happy

3 răspunsuri:
| Georgian22 a răspuns:

Mai intai lucreaza-ti muschii spatelui.

| MariaMaria006 explică:

Am destui muschi, nu e vorba despre asta, pur si simplu nu ma pot ridica

| Raul_Covaci_2000 a răspuns:

Poti manca ciocolata, ciocolara ajuta mult la organism! S-au fortezii, cand deja esti sus din pat ti mai usor sa continui activitatea!