| alexutza_3691 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de slabit. Vreau sa stiu daca exista o aplicatie pentru Android care iti arata cate calorii trebuie sa arzi, cate ai ars, cat trebuie sa alergi, ce sa mananci si din astea. Va rog sa imi spuneti numele aplicatiei si detalii!
Dau FUNDA si VOT si detoate!

3 răspunsuri:
| PAmy99 a răspuns:

Da, tiu o aplicatie, se numeste,, retete de pot,, achiar daca scrie ca sunt mancarui de post, retetele acelea sunt si de slabit. Eu am urmat acele rtete si am slabit 10 kg in 2 saptamani!
funda? happy

| lovelyone a răspuns:

Nu stiu o aplicatie, stiu un site pe care iti treci inaltimea, greutatea, varsta, la ce greutate vrei sa ajungi, in cat timp si iti spun cate calorii ar trebui sa mananci pe zi, tu treci acolo orice mananci, ei iti spun cate calorii are produsul si ti le calculeaza iar cand treci de bugetul de calorii propus pe acea zi, ei te atentioneaza. Dar e pe engleza... http://loseit.com

| CalinTeodorGeorgian1990 a răspuns:

De fapt, chiar exista asa ceva. cauta mai atent