| Iyulia3712 a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot sa slabesc la coapse si abdomen si sa elimin celulita de pe fund, dar si sa elimin surplusul de la solduri insa fara sa fac muschi care sa se vada super nasol. Adica, as putea sa dezvolt putin muschii dar asta dupa ce scap de grasime si celuluita. Am 13 ani jumate, 51 de kg si 1, 67 inaltime si as vrea sa ajung pe undeva pe la 46 de kg. Ma puteti ajuta cu diverse exercitii si sa imi spuneti ce trebuie sa mananc, la ce trebuie sa renunt? Daca tot suntem la acest capitol, impachetarile cu folie de plastic din-aia de gatit sunt eficiente? Ofer funda celui mai detaliat răspuns si nu incepeti cu prostii cum ca asta e greutatea normala pentru ca eu vreau sa fiu putin mai slaba!

2 răspunsuri:
| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Ai greutatea normala pentru inaltimea ta. Pentru muschii, abdomen, fund si brate, iti recomand urmatorul site: http://365-sport.webs.com/.

| TheKings a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci dulciuri, carne si alte prostii de mancaruri.Fa sport si bea multa apa.Iti recomand 5 ture de stadion pe zi sau sa te duci pana in centru si pana inapoi, depinde cum poti.