| Vectra1 a întrebat:

Azi am cumparat whey gold standard protein. Cati ml de apa trebuie sa pun pentru o cupa? ( este de ajuns o cupa, dupa ce vin de la sala? )

Răspuns Câştigător
| Hades98 a răspuns:

Apa se pune dupa cat vrei tu sa fie de gros sau light ce bei. Eu nu-mi pun multa apa sa-mi ramana mai groasa. undeva la 100-200 ml sa zic ca-mi pun, si da, o cupa e de ajuns dupa sala.
Daca ai shaker iti bagi pudra in shaker, o iei cu tine la sala, dupa ce-ai terminat o bagi si aia e.