| numaieoadi a întrebat:

care imi spune-ti si mie un program pentru sala de forta. va rog sa-mi spune-i si la ce aparat se fac exercitiile respectie sau daca stii ceva site sau poze. multumesc mult FUNDA!

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Www.getfit.ro si forum.getfit.ro
Gasesti acolo tot ce vrei, citeste o saptamana tot ce scrie acolo si dupa aceea fa-ti singur un program pe care-l poti duce
Degeaba iti dau eu program daca nu stiu absolut nimic despre tine

| WebEye a răspuns:

Www.culturism.ro,faci maxim 4 seri din fiecare exercitiu, ar fi mai bine sa nu faci daca nu sti sau sa intrebi antrenoru si sa te mai informezi depe anumite siterui specialinzate in asa ceva!

| LLuulluu a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la antrenorul de la sala si sa iti faca el un program.tu doar sa ii spui cam ce ai dori sa antrenezi sau cat sa iei in greutate.