| Alex54679 a întrebat:

Cat de bune sunt suplimentele naturale cu testosteron, cum ar fi Tribulus? Poat avea efecte negative la fel ca steroizii?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Suplimentele NU contin testosteron. Nici macar tribulus!

Mai documenteaza-te si apoi intreaba din nou, tu deocamdata nici nu stii despre ce vorbesti.

1 răspuns:
| cristiww a răspuns:

Trec peste faptul ca ai unele neclaritati (cum a spus Cosmin mai sus). Nu sunt bune, nu au efect nici daca ai sub 30 de ani nici peste, nu exista dovezi stiintifice, e doar marketing. Nu au efecte negative, dar nici pozitive daca intelegi, adica=bani aruncati. Ti-am spus si dincolo, tot ce functioneaza este ilegal.