| Turcan_Dima_2001 a întrebat:

Hey TPU,caut prieteni pentru street workout in Bucuresti, in parcul Tineretului, cine doreste sa inceapa sa traiasca sanatos si sa aiba un corp de invidiat va rog sa-mi lasati pagina voastra de facebook.Succes!

1 răspuns:
| sayWhaaat a răspuns:

Corp de invidiat cu street workout? Ala se face la sala, street workout-ul e pentru adolescenti si tineri care simt nevoia de socializare, si sa-si arate muschiuletii, aia putini care sunt, la tipele care trec pe langa.