| Ely3434 a întrebat:

:* Cine imi spune urmatoarele meciuri ale stelei ( din august si septembrie, nu conteaza, orice fel de meci ), cand se joaca, unde ( pe National Arena, in Ghencea, la adversari pe stadion ), la ce ora, si cat ar costa biletele ( de la cele mai ieftine la cele mai scumpe), are fundita :*

1 răspuns:
| Oliveoo a răspuns:

Au site oficial "Steaua Bucuresti" de ce nu incerci sa te uiti acolo? Gasesti toate informatiile pe care le-ai cerut mai sus. Sa iti fie mai usor o sa iti dau eu un link : http://www.steauafc.com/ro/retea_parteneri/