| Alex54679 a întrebat:

Creatina se poate strica? Adica sa nu mai fie buna pentru consum?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai exista doua feluri de expirare a unui produs unul cand sta in ambalaj sigilat si ai aceea data pe produs care arata cand expira si 2 cand ai deschis ambalajul si a patruns aer si sa zicem ca peste 6 luni vrei sa il folosesti...ei bine se strica daca putem sa spunem asa ca orice produs. Daca a trecut o perioada semnificativa eu nu as mai folosi acea creatina si in plus cat poate sa fie de scumpa?

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Nu se strica in schimb nu mai are efectul dorit.