| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Cum vi s-a parut ceremonia de deschidere a Jocurilor Olimpice de Iarnă de anul asta?
Stiti pe ce program si cand se difuzează probele?

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

TVR si nu ma uit deoarece mi-a marcat si terorizat copilaria

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Freya1):

De ce?

| Freya1 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Pentru ca eram mica si eram la tara aveam doar TRV 1 si TRV 2 mai aveam din cand in cand desene sau un film dar cand incepeau jocurile alea olimpice se ducea si ultima speranta de a mai vedea macar 5 minute de orce altceva

| dannyel86 a răspuns:

In Romania, drepturi de difuzare au TVR si Eurosport.
Programul probelor il afli de pe site-urile oficiale ale acestora.

| Shimozukushiki a răspuns:

Din câte am citit, cei la bucătărie am înțeles că erau Norvegieni și nu au înțeles limba și au tradus cu „Google Translate" și au comandat 15.000 de ouă în loc de 1500.
Mi s-a părut destul de amuzant laughing

| Alphahkbg a răspuns:

Ca si anul trecut plictisitoare

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Alphahkbg):

Jocurile Olimpice se organizeaza odata la 4 ani.

| Alphahkbg a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Am avut lag laughing

| Ionescu_Adrian_1990 a răspuns:

Probele se difuzează la canalele televiziunii Române Tvr