| Salvador354 a întrebat:

Hey, TPU!
Daca fac exercitii compuse pentru piept care implica si tricepsul, atunci mai este nevoie sa fac exercitii de izolare pentru triceps?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Nu. Daca vrei neaparat, poti sa faci 2 serii cu exercitii de izolare la sfarsitul antrenamentului, pentru un "extra-stimul".

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa intrii cu tot cu muschii si oasele in izolare, ca nu-ti poti lasa tricepsii la usa si bicepsii in bucatarie. laughing

| Salvador354 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc, totusi as fi fost surprins placut sa vad ca o fata m-ar putea ajuta prin a-mi oferi niste informatii utile in acest domeniu, in locul unei glume de prost gust?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Salvador354):

Gluma fost facuta in spiritul de ajutor, pentru a-ti arata unde duce icompetenta ta, de a te exprima corect in scris.

| Salvador354 explică (pentru Violleta2022):

Nu am gresit cu nimic din punct de vedere al exprimarii. Oricum am lucruri mai bune de facut decât sa iti adresez tie mesaje. O seara buna!