| cristianului a întrebat:

Eu cred ca cel mai bun fotbalist din lume este L. Messi as vrea sa aud si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întotdeauna părerile vor varia. Ceea ce intră în istorie, în schimb, este ceva unic, pe care nimeni nu va mai putea să-l conteste. Polemici pe seama a doi-trei-mai mulţi jucători de fotbal vor exista mereu, însă cifrele, statisticile şi trofeele vor rămâne să ne arate cine a fost cu adevărat cel mai bun. Şi da, după părerea mea, Messi este cel mai bun fotbalist din lume momentan.

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

In acest moment cel mai bun este Cristiano Ronaldo.
Din istorie spun Zinedine Zidane!

| EuAli a răspuns:

Eu cred ca e Cristiano Ronaldo.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Daca te referi din toate timpurile eu zic Pele, daca spui din prezent Cristiano Ronaldo, parerea mea.

| ValeriuC a răspuns:

La fel cred si eu

| Neculae_Robert_1998 a răspuns:

Ai perfecta dreptate. chiar este L. Messi happy