| AnaBubbles a întrebat:

Eu sunt slăbuța dar vreau sa fac jogging. Credeți ca pot face fara sa slăbesc?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Bineînțeles că da.Asta cu jogging-ul=slăbit că așa o văzut românu în filme pe americani ca fac și apoi hop și noi este doar efectul placebo(dacă ai idee ce este). Dacă te îmbraci corespunzător să nu transpiri, mișcarea este chiar indicată, și foarte benefică și pentru psihic atunci când alergi cu un prieten/prietenă sau mai mulți. happy. Succes

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Cu siguranta. Astfel iti poti tonifia picioarele.

| doinitsaandronic a răspuns:

Desigur ca da. Faci pentru sanatatea ta si pentru intarirea musculaturii