Întrebare recomandată | Albu_Georgiana_2000 a întrebat:

Imi place sa înot dar, iarna nu am unde! Imi puteți spune și mie măcar un loc din Drobeta Turnu Severin in care pot sa merg sa inot iarna? Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| 2008anonim2008 a răspuns:

Intereseaza te de piscine acoperite, exista peste tot. Unele chiar au si apa termala. Bafta!

3 răspunsuri:
| DulceataDeCapsuni a răspuns:

Buna! poti incerca la Bazinul Olimpic din drobeta turnu severin, da un search pe google si gasesti love struck :*

| DulceataDeCapsuni a răspuns:

Buna! poti incerca la Bazinul Olimpic din drobeta turnu severin, da un search pe google si gasesti :x uite si un link: https://www.tuugo.ro/......2000035094

| Albu_Georgiana_2000 explică (pentru DulceataDeCapsuni):

Nu mai e deschis?