| Alex54679 a întrebat:

Iti poate creste masa musculara fara grasime adaugata doar prin dieta, fara sa faci exercitii fizice?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar nu

| RAY a răspuns:

De ce ar creste organismul masa musculara care i consuma mai multa energie asa fara vreun sens? desigur ca nu, totul ce e pe plus va deveni grasime

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Fara sport, poate sa-ti creasca grasimea peste tot, dar nu creste musculatura. Evident ca se maresc si muschii in volum, dar vo fii acoperiti de grasime.

| Cosmin86 a răspuns:

Te-ai lovit la cap de pui asemenea intrebari? laughing

| anonimg a răspuns:

Nu. În felul acesta nu va creste niciodată.

| Sn4k3 a răspuns:

Masa musculara fara exercitii fizice laughing?

| aXy99 a răspuns:

Exista o posibilitate, dar nu vreau sa-ti dau idei laughing
Asa ca...nu.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Poti sa primesti bani daca nu muncesti?

| Andreeaioan115 a răspuns:

Clar,nu prea te-ai gandit cand ai pus intrebarea aceasta! Trebuie mult sport pentru a creste masa musculara!

| Nătărău a răspuns:

Tot trebuie să mai strîngi din fund din cînd în cînd, breh. Dă-o-ncolo de treabă.

| laurentiutirei a răspuns:

Nu! daca nu mananci nu mori!? daca ti dieta si nu faci sala nu cresc muschi poate doar slabesti atat sau nu happy