| anonim_4396 a întrebat:

Merg la sala de cateva luni, fac diverse exerciţii dar mă bazez mai mult pe fese (fund), fac genoflexiuni si de-astea(mai multe), insa observ rezultate mai mult la picioare decat la fund (adica am rezultate bune si la fund insa la picioare sunt mai tari), as vrea sa continui sa-mi antrenez muschii fesieri(ai fundului) insa fara a actiona prea mult asupra picioarelor(pentru ca ma tem ca o sa le am deja prea musculoase big grin) ce pot sa fac in legatura cu asta? As vrea mai mult rezultate asupra muşchilor fesieri si atit(la picioare am facut destul)

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

Nu vor creste la nesfarsit, antreneaza-te in continuare. Poti lucra fundul ca pe o grupa normala, o poti antrena tot in ziua de picioare cu 2-3 exercitii specifice lor (gasesti pe google explicate corect). Plus caci pana la urma urmei ai un genetic, el e marele vinovat, e decide cat de mult se va dezvolta fundul tau. Oricum nu-ti inchipui vreun pui de nicky minaj, kim si ce bombee mai exista, alea au synthol si operatii cu duiumu.