| Ely3434 a întrebat:

:* Pot sa alerg daca sunt pe stop? Fac in fiecare zi abdomene si alergari. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Asta depinde doar de tine si de rezistenta ta, rau nu cred ca-ti face, daca te simti capabila, poti alerga, dar nu prea mult, nu te va ajuta.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De putut, probabil poţi, dar mai bine ai face o pauză de măcar o zi, două. Va fi mai bine şi pentru muşchi, căci şi ei au nevoie de refacere şi odihnă (astfel se dezvoltă).

| Blamely a răspuns:

Da, poți.

| ShadoWCrist a răspuns:

Normal ca poti, insa s-ar putea sa nu-ti prinda bine.Normal nu este indicat de catre medici. Succes!winking