| Cata1999 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste exercitii fizice pentru a slabi repede si eficient? Sau ce alimentatie sa am cu toate ca am rana pe stomac...Si tin regim.Am 1,70 si vreo 70kg, nu arat gras dar vreau sa mai slabesc.Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Dyanah a răspuns:

Fa abdomene, sport.Nu mai manca dulciuri

3 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Renunta la dulciuri, nu la mancare. Fa sport, nu te infometa.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Poti manca ce mananci de obicei, numai ca trebuie sa faci alergari ca sa arzi calorii. Asta este cea mai eficienta metoda de ardere a grasimilor

| Spitz10 a răspuns:

O ora de alegat zilnica si manca cu 20% mai putin la o masa dar acea masa sa fie consistenta si nu manca multa paine
FUNDA?