| Ely3434 a întrebat:

:* Saptamana viitoare o sa ma duc la meciul cu Steaua si Ludogorets. Am inteles ca se poarta tricouri negre sau ceva de genul. E adevarat? Ce o sa se mai intample? Ce obiceiuri mai sunt? Este prima oara cand ma duc pe stadion. Cine poate sa imi spuna dau fundita. ( Daca nu esti stelist nu te mai obosi sa comentezi)

Răspuns Câştigător
| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Du-te cum simiti daca nu esti din galerie nu ai pentru ce sa te consumi atat de tare, fii relaxat distreaza-te atata tot

1 răspuns: