| Twain a întrebat:

Hey TPU.
Sunt foarte nehotarat..Nu stiu ce sa-mi cumpar dintre o pereche de manusi de portar sau pantaloni de portar...
Astept raspunsurile voastre. (nu vreau raspunsuri de genu:cumpara cea ce ai nevoie mai mult )

Răspuns Câştigător
| Apocaliptic a răspuns:

Ba fix asta iti raspund. Cumparati ce ai nevoie mai mult. De pantaloni, probabil ai, nu ai cum sa nu ai niste pantaloni lejeri... Mult mai bine e sa-ti iei manusile. > Parerea mea.

11 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Manusile, ca pantaloni poti purta si altii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni de portar? Scrie pe eipantaloni de portar? Poti apara si-n pijamale, ia-ti manusile ca de alea ai nevoie.

Răspuns utilizator avertizat
| Madalynutza28 a răspuns:

Pai Twain, eu zic sa cumperi manusile pentru ca pantaloni pot fi de toate felurile, dar manusi nu.OK? Si daca vrei poti sa imi dai funda.Te rog! puppy dog eyes

| Dudu521 a răspuns:

Amandoua! rolling on the floor

| pfai a răspuns:

Manusile!

| EllyEllu a răspuns:

Cumpara manusile!

| Medwig_Lucian_1999 a răspuns:

Manusile deoarece fara ele e foarte greu! Ia si tu orice pantaloni pe tine! Nu prea conteaza!

| theo1997 a răspuns:

Ce intrebare de redus mintal rolling on the floor))

| Twain explică (pentru theo1997):

Redus mintal e tactu ca te-a facut

| thealex_8676 a răspuns:

Iati manusile deoarece de ele ai nevoie mai mult.Doar la penalty nu aperi cu pantalonii ci cu mainile pe care ai manusi.