| 03052003 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de dans, am o prietena la dansuri si ea m-a chemat.Dar ea face dans de vreo 2 ani si danseaza chiar bine, eu mai dansez asa gen prosteala. Daca m-as duce si eu m-ar baga in grupa aia de incepatori 7-13 ani? Adica ...nu stiu m-as simti naspa printre copiii de clasa 1, 2 etc... Exista vreo posibilitate sa nu ma bage in grupa aia

3 răspunsuri:
| dragonmagd a răspuns:

Roag-o să îți arate și să te învețe câte ceva în timpul vostru liber.

| Dikki202 a răspuns:

Pai depinde cit de bine pregatiti sunt cei din grupa prietenei tale si cit de bine dansezi tu, depinde si citi ani ai...adica daca ai 16 sigur n-o sa te bage cu aia de 7-10 ani pentru ca e mare decalajul de inaltime. Trebuie doar sa pleci si sa te interesezi sau spune-i prietenei tale...ea poate vorbi cu coregraful/a ei si se rezolva tot. Stai linistita!

| Iuli240 a răspuns:

Eu zic ori sa ii spui prieteni tale sa te invete ori sa megi la grupa aceea de 7-13 ceva timp pan devii mai buna. Si eu am facut dansuri si am fost nevoita sa stau si cu persoane de 5 ani, deci... cred ca e in regula.