| VIVIANAGOMEZ a întrebat:

Hey! Va rog sa îmi răspundă cei de la kangoo jumps. Am început sa fac de o luna si o săptămana acest sport. Nu prea am rezultate. Fac de doua ori pe săptămana. Oare sa fac mai mult acasă sau sa fac mai multe zile la sala? Si mai am o întrebare: Stiu ca o gheata are 1 kg in picioare,dar,nu sunt prea puternica si la saltea sunt varza,mai ares foarfeca,plansa, si flotari. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Sa mai astepti, faci de o luna amarata, ce vrei sa vezi intr-o luna?

Rezultate dupa 6 luni.

Si vezi si la alimentatie cum stai, e mai importanta decat antrenamentul.

1 răspuns:
| Sanzi2002 a răspuns:

Poti face cursuri de inot, dans, gimnastica ritmica, atletism.
Funda?