| anonim_4396 a întrebat:

Heyooo! In primul rand,sper ca sunteti cu totii bine si ca o sa trecem peste asta cat mai curand. In al doilea rand si subiectul acestei intrebari, vreau sa aflu niste lucruri legate de twerk.
Am incercat sa fac,dar simt ca nu e ceea ce trebuie. Daca fac lent parca e ceva,insa nu-mi iese deloc sa fac rapid ceea ce imi doresc. M-am uitat pe yt si de acolo am incercat sa invat,dar repet, simt si observ ca nu e la fel cum fac celelalte. Ma poate ajuta cineva? Daca a trecut prin ceea ce spun sau cum a fost la inceput. Ceea ce nu fac bine, etc

1 răspuns:
| JulyDreams a răspuns:

De ce vrei sa inveti asa ceva? E urat si scarbos. Iti mai strici si spatele.