| cristinahh a întrebat:

Heyy. happy De cateva zile am inceput sa fac exercitii de sport pentru tot corpul. o iau usor happy. Vreau sa stiu daca flotarile si exercitiile pentru piept influenteaza in mod negativ sanii. Poate avea o influenta negativa asupra lor, cum ar fi sa se micsoreze?

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu, chiar o sa te ajute sa stea fermi, muschii ii impiedica sa se "lase", cum am vazut la o gramada de fete

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru Cosmin86):

Corect.

| cristinahh explică (pentru DaNyHoOp3r2013):

Va multumesc mult happy ma ajuta un prieten cu exercitiile si aveam oarecare dubii big grin

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru cristinahh):

tongue

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Nup...asta numai in cazul daca faci de ani de zile laughing poate sar micsora transformanduse in muschi, dar nu prea cred tongue fai sport pentru ca sport inseamna si sanatatewinking.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Deci spor la treaba tongue

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Am citit acum un articol si nu afecteaza deloc sanii happy

| cristinahh explică (pentru DaNyHoOp3r2013):

Multumesc happy nu vreau sa lucrez exagerat. pentru ca sunt fata si nu cred ca se vede prea bine. asa putin cat sa fie corpul tonifiat happy doar ca am vazut multe halterofile care aproape nu mai au deloc..si de asta ma intrebam si eu happy

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru cristinahh):

Mda...deasta si spuneam ca daca ai face de cativa ani, ar putea fi o problema, dar daca faci asa din cand in cand merge. tongue

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru cristinahh):

App n-ai pentru ce tongue