| Euics a întrebat:

Heyy Tpuu:) un bun prieten de al meu are nevoie de un tricou cu peluza SUD [steaua] ca acestia din videoclip >----- https://www.youtube.com/watch?v=z3FjbvR2iY4&feature=rela ted spuneti'mi si mie unde poate gasi sau lua acest tricou. multumesc mult, anticipat:*

Răspuns Câştigător
| danutxyz a răspuns:

Buna, poti sa ti-le imprimi singure, adica poti sa iti cumperi de la o librarie foaie speciala de inprimat tricouri si sa imprimi ce vrei sa scrie pe tricou dupa dai cu fierul de calcat pe un tricou simplu. Funda.

1 răspuns:
| GiGica34 a răspuns:

Se fac la comanda happy Funda? :d