| hulkwirine a întrebat:

Hheeeiiii oameni e cineva in Iasi care se ocupa cu ghetto sau street workout?

2 răspunsuri:
| ImmortaluL a răspuns:

Nu stiu unde ai putea face in Iasi Street Workout. Adica pentru Street Workout ai nevoie si de amenajari speciale.

| Alexandru_Stoleri_1993 a răspuns:

Am inteles ca in tatarasi este cat de cat o amenajare, dar nu am fost nici o data ca singur nu prea merge bine, in fine loc se gaseste mai putin placut si cu mai putine posibilitati dar este si eu la fel as dori sa gasesc pe cineva care sa faca street workout. daca mai este cineva scrieti-mi pe meil stoleri_alex@yahoo.com