| Anonim6666666 a întrebat:

Http://proculturism.com/programe-de-antrenament/antrenam ent-acasa acest program este bun? trebuie facute toate exercitiile in aceeasi zi?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, e un full body workout, bun pentru incepatori.

Dar sa nu faci mai mult de 1-2 luni antrenamentul asta, ca e foarte slab. E bun pentru incepatori, cand cresti oricum te antrenezi si ideea e sa antrenezi tot corpul cu PUTINE serii / grupa, pana se obisnuiesc muschii si tendoanele cu antrenamentul.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu nu stii sa citesti?

Esti ANALFABET?

Scrie mare "luni, miercuri si vineri", deci de 3 ori pe saptamana.

Muschii cresc in zilele de pauza... daca faci zilnic, ei cand mai cresc?

| Anonim6666666 explică (pentru Cosmin86):

Da ma, dar toate trebuie facute luni? luni fac si abdomene si tractiuni si flotari sau luni fac abdomene miercuri flotari vineri tractiuni?